Güldür Güldür’de Medya Eleştirisi: Aziz Bey ile ‘Ne Haber’

Güldür Güldür’de Medya Eleştirisi: Aziz Bey ile ‘Ne Haber’

Mart ayında yaptıkları medya eleştirisi ile gündeme bomba gibi düşen Güldür Güldür ekibi, ‘Ne Haber’ skeçleriyle de eleştiri yapmaya devam ediyor. Aziz beyin sunduğu Ne Haber programının bu hafta 4. bölümü yayınlanırken, programın siyasi haberler kısmına da sansür uygulandı.

––––––––––––––––––––––––––––– 08. 05. 2019 –––––––––––––––––––––––––––––

art ayında yaptıkları medya eleştirisi ile gündeme bomba gibi düşen Güldür Güldür ekibi, ‘Ne Haber’ skeçleriyle de eleştiri yapmaya devam ediyor. Aziz beyin sunduğu Ne Haber programının bu hafta 4. bölümü yayınlanırken, programın siyasi haberler kısmına da sansür uygulandı.

 

Güldür Güldür Show yerel seçimler öncesinde de medyayı bir skecinde konu etmiş ve bazı medya kuruluşlarının hedefi olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları da medyanın eleştirildiği bölüme birçok yorum yapmıştı. Bir sosyal medya kullanıcısı, Güldür Güldür’ün en son bölümüne yorum yaparak, “Skeçte geçenlerin büyük bir kısmı doğru.” ifadelerini kullandı.Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Gerçekten medyanın resmini çizmişsiniz skeçte bravo.” yorumunu yaptı.