Tarkan’dan Kemal Sunal paylaşımı: Bize dayadığın sırtın hiçbir zaman yere gelmez

Megastar Tarkan, Kemal Sunal’ın filmeri için “Bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük” diyen Gazeteci Cemile Bayraktar’a tepki gösterdi. Tarkan, “Sen üzülme sevgili Kemal Sunal. Bize dayadığın o sırtın hiçbir zaman yere gelmez. Adına ve sana olan sevgimize toz kondurmayız” dedi.

––––––––––––––––––––––––––––––– 09. 8. 2018 –––––––––––––––––––––––––––––––

azeteci Cemile Bayraktar, Kemal Sunal filmleri için “Bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük. Bu filmler resmen insanın zekasına hakaret” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerin ardından Bayraktar’a tepki yağarken, bir diğer tepki de Tarkan’dan geldi. Tarkan twitter hesabından yaptığım paylaşımda şu sözlere yer verdi:

Sen üzülme sevgili Kemal Sunal. Arkanda seni çok seven bir millet var. Bize dayadığın o sırtın hiçbir zaman yere gelmez. Adına ve sana olan sevgimize toz kondurmayız biz.

Kemal Sunal’ın fotoğrafını paylaşan Megastar altına şu notu düştü:

“Sen üzülme sevgili Kemal Sunal. Bize dayadığın o sırtın hiçbir zaman yere gelmez. Senin arkanda seni çok seven bir millet var. Adına ve sana olan sevgimize toz kondurmayız biz çünkü kalplerimizde bıraktığın sevgi dolu izleri unutmadık hiç. Sana edilen her kötü söz seni gönüllerimizde sadece daha da yüceltir, değerine değer katar o yüzden. Sen üzülme, rahat ol canımız Kemal Sunal…”